Platební podminky:


 

TOPlist


Iontové náramky ION-ME™

 

Jaké koliv kopírovaní nebo používání informací a fotografií produktu ION-ME™ je zakázano!

Na zobrazení a popis produktu ION-ME™ se vstahují autorská práva. Toto logo je registrovaná ochranná známka Spojených států amerických společností ION-ME™. Při porušení zákona o autorských právech hrozí vysoká pokuta (viz: Zákon o ochraně autorských práv.)

Jsme jediní autorizovaní distributoři a dovozci pro prodej produktů americké společnosti ION-ME™ v rámci České Republiky.

http://ionme.com/ Vlasníme osvědčení o autorizaci.

Negativní ionty jsou neviditelné molekuly, které získali nebo ztratili elektrický náboj, je bez zápachu a bez chuti. Se zápornými ionty (též zvané anionty) se setkáváme už od od svého prvního nadechnutí. Jsou obsaženy ve vzduchu, kterého denně spotřebujeme až 15 kg. a dá se dokonce říci, že žádného jiného léku, potravin ani tekutin nespotřebujeme za celý život tolik, jako právě záporných iontů.

Mimo klasické viníky zdravotních potíží, jako je znečištění chemikáliemi objevili ještě jeden nenápadný jed. Jed o to zákeřnější, že je neviditelný, není cítit a obtížně se měří. Jedná se o trvalé vystavovaní organizmu působení přebytku škodlivých – kladně nabitých iontů. Všechny civilizační vymoženosti produkují tyto škodlivé ionty: automobily, průmyslový smog, umělá vlákna, bezdrátové technologie, mikrovlnnévysílače, mobilní telefony, ozónová díra, skleníkový efekt, televize, monitory, zářivky, kopírky, laserové tiskárny atd. Všechny tyto vlivy narušují zdravou rovnováhu iontů, kterou nacházíme již jen na některých místech v přírodě. V průměrné kanceláři se hladina záporných iontů pohybuje blízko nule, zatímco v přírodě je to mezi 800 – 100.000 iontů na cm3., v domácnosti nebo na městské ulici nejsou hodnoty iontů o moc vyšší než 100 iontů na cm3. - a právě na těchto místech trávíme většinu svého času.

Záporné ionty jsou významným zdrojem energie lidského těla, hrají zásadní roli ve funkci všech buněk našeho organismu! Množství záporných iontů v buňce i vně buněčné stěny je pro její funkci kritické, ale pokud dodáme záporné ionty, dojde k otevření kanálů v buněčných stěnách a vyloučení toxinů, absorbci kyslíku a živin - k vytvoření nových zdravých buněk.

Nedostatek záporných iontů v buňkách (nebo převaha škodlivých – kladně nabitých iontů) má negativní vliv na příjem živin a vylučování odpadních látek, prokazatelně způsobuje bolesti hlavy, zvýšený krevní tlak, bolesti ramen a zad, revmatismu, nervozitu, nespavosti, únavu, u citlivějších jedinců již po několika týdnech může odstartovat alergii, astma a deprese, výrazně klesá pohlavní aktivita, kterou daleko překrývá únava a slabost.

Nabizíme:


PROČ ION-ME™?

IONTOVÉ NÁRAMKY ION-ME™ SE SKLÁDAJÍ Z NEGATIVNICH IONTŮ (ATOMŮ ČI MOLEKUL) S VĚTŠÍM POČTEM ELEKTRONŮ NEŽ PROTONŮ. NA ROZDÍL OD NĚKTERÝCH JINÝCH NÁRAMKU, ION-ME™ NÁRAMKY OBSAHUJÍ VĚDECKY DOKÁZANOU PŘÍTOMNOST ZÁPORNÝCH IONTŮ V KAŽDÉM KUSU.

MINIMÁLNÍ POČET ZÁPORNÝCH IONTU JE VÍC NEŽ 2000 NA CENTIMETR KRYCHLOVÝ.

NEGATIVNÍ IONTY POMÁHAJÍ V RŮZNÝCH ZDRAVOTNÍCH ASPEKTECH. NAŠE NÁRAMKY JSOU VYRÁBĚNY Z NEJKVALITNĚJŠÍCH CHIRURGICKÝCH, ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉHYCH SILIKONOVÝCH MATERIÁLŮ. JINÉ NÁRAMKY NA TRHU NEMAJÍ DLOUHOU ŽIVOTNOST, ZATÍMCO ION-MENÁRAMKY VYDRŽÍ VELMI DLOUHO.

NÁRAMKY ION-ME™ JE JAKO DOKONALÝ SPOLEČNÍK PRO KAŽDÝ DEN. MŮŽETE JE NOSIT DO POSILOVNY, DO PRÁCE, PŘI SPORTU, VE SPRŠE I PRO LENOŠENÍ DOMA.

JAK ION-ME™ FUNGUJE?

IONTOVÉ NÁRAMKY ION-ME™ PRODUKUJÍ ZÁPORNÉ IONTY KTÉRE SE VSTŘEBÁVÁJÍ PŘES KŮŽI DO BUNĚK VAŠEHO TĚLA.

ROKY VÝZKUMU PROKÁZALY, ŽE ZÁPORNÉ IONTY MOHOU POMOCI ZVÝŠIT CELKOVÝ VÝKON ORGANISMU TÍM, ŽE NA SEBE VÁŽOU KLADNE IONTY KTERÉ JSOU V NADBYTKU ŠKODLIVÉ.

ZÁPORNÍ IONTY HRAJÍ ZÁSADNÍ ROLI VE FUNKCI VŠECH BUNĚK NAŠEHO ORGANISMU. 80% NEGATIVNÍCH IONTŮ JSOU ABSORBOVÁNY KŮŽÍ A 20 % ABSORBOVÁNY PŘI VDECHOVÁNÍ. ZVÝŠENÍ ZÁPORNÝCH IONTŮ MŮŽE NÁPOMOCI K:

  • SNIŽENÍ BOLESTI KLOUBU A JINÝCH ČÁSTI TĚLA
  • REGULOVÁNÍ TĚLESNÉ TEPLOTY
  • LEPŠÍMU SPÁNKU
  • SNÍŽENÍ OSPALOSTI
  • ZMÍRNĚNÍ DEPRESÍ
  • SNÍŽENÍ STRESU
  • ZLEPŠENÍ UDRŽENÍ BALANSU TĚLA V ROVNOVÁZE
  • ZVÝŠENÍ FYZICKÉ SÍLY
  • ZLEPŠENÍ PŘÍTOKU KYSLÍKU DO MOZKU
  • ZLEPŠENÍ KREVNÍHO OBĚHU

JAK DLOUHO BUDE TRVAT, NEŽ  UCÍTITE UČINEK ION-ME™ NÁRAMKU?

UČINEK POCÍTÍTE IHNED CO SI NÁRAMEK NASADÍTE

POUŽITÍ:

PŘI VYNDÁNÍ NÁRAMKU Z KRABIČKY SE UJISTĚTE  ŽE JSTE SI VYBRALI SPRÁVNOU VELIKOST! NÁRAMEK MUSÍ JÍT LEHCE NASADIT NA VAŠE ZÁPĚSTÍ BEZ SILNĚJŠÍHO KROUCENÍ A NAPÍNANÍ, SNAŽTE SE ZABRÁNIT KONTAKTU NÁRAMKU S OSTRÝMI PŘEDMĚTY, PŘETÁČENI ČI VĚTŠÍMU NAPÍNANÍ NÁRAMKU!

PŘÍ NESPRÁVNEM POUŽIVANI NÁRAMKU MŮŽE DOJÍT K ROZTRHNUTÍ ČI PRASKNUTÍ NÁRAMKU A TO ZEJMÉNA POKUD: VELIKOST NÁRAMKU JE PŘÍLIŠ MALÁ, NADMĚRNÝM KROUCENÍM A JINÝM VNEJŠIM NAMÁHÁNÍM, TAKY V PŘIPADĚ ŽE NÁRAMEK BYL POŠKOZEN OSTRÝMI PŘEDMĚTY - V TAKOVÝCH PŘÍPADECH ODPOVĚDNOST ZA ŠKODU PŘECHÁZÍ NA ZÁKAZNÍKA!!!

JAK VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST?

NAŠE ION-MENÁRAMKY JSOU VYRÁBĚNY V 5 VELIKOSTECH:

XS - 16 cm. (6.3palce),

S - 17,5 cm. (6.9palce),

M - 19 cm. (7.5palce),

L - 20,5 cm. (8.1palce).

NEJLEPŠÍ ZPŮSOB  JAK ZVOLIT VELIKOST  JE ZMĚŘIT SI OBVOD  ZÁPĚSTÍ V CENTIMETRECH A VYBRAT NEJBLIŽŠÍ ODPOVÍDAJICÍ VELIKOST DLE TABULKY.

DOPORUČUJEME:

PRO SPRÁVNOUVELIKOST NÁRAMKU ION-ME™ KOUPIT NÁRAMEK O CCA 1CM VĚTŠÍ NEŽ JE VAŠE ZÁPĚSTÍ.

NÁRAMEK ION-ME™ MŮŽETE NOSIT JAK VOLNĚ TAK I UPLE, ÚČINEK BUDE STEJNÝ.

JAK PEČOVAT O NÁRAMKY ION-ME™?

NÁRAMKY ION-ME™ ŽÁDNOU ZVLÁŠTNÍ PÉČI ČI UDRŽBU NEPOTŘEBUJÍ, DLE POTŘEBY JE STAČÍ OPLÁCHNOUT POD PROUDEM VODY.

NÁRAMKY ION-ME™ NEMAJÍ OMEZENOU ŽIVOTNOST.

NÁRAMKY ION-ME™ SE VŠAK MUŽOU PO ČASE ZNOSIT (ZÁLEŽÍ NA ZPŮSOBU JAK S NÁRAMKY ION-ME™ ZACHÁZÍTE).

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY NA NÁRAMKY ION-ME™:

Na všechny náramky ION-ME™ je poskytována záruka 24 měsíců od data zakoupení. Záruku nelze úspěšně uplatnit, pokud byla závada způsobena mechanickým poškozením výrobku, standardním opotřebením, nadměrným kroucením a napínáním nebo skladováním produktu v nevhodných podmínkách. Při uplatnění reklamace zákazník povinen prokázat nákup náramku ION-ME™ originálním dokladem o koupi a originálním obalem ION-ME™. Prosímé berte na vědomí: pokud zašlete vadný náramek ION-ME™ k reklamaci, výměna proběhne pouze v případě, že jste s náramkem prokazatelně správně zacházeli nebo pokud se na náramku ION-ME™ prokáže výrobní vada. Prodávající je povinen do 30 dnů od uplatnění reklamace seznámit zákazníka s výsledkem reklamačního řízení.

ZTI2NGQwY