Platební podminky:


 

TOPlist


Hubnutí a detoxikace

NEERA Detox

...NEERA Detox kúra je vskutku jednoduchý ale účinný detoxikační program obnovující zdraví, přirozeně zeštíhlující a úspěšně bojující proti stárnutí, je prověřený detoxikační program, který obnovuje tělu jeho optimální zdraví.

Obsahuje pouze přírodní složky, žádné umělé přídavky, barviva ani konzervanty, je naprosto bezpečná, pokud se provádí podle návodu.

Nápoj (z čistého kanadského javorovéhosirupu stupně C+ a několika druhů palmových sirupů z Jihovýchodní Asie) stimuluje pročišťující proces našeho těla, uspokojuje pocit hladu a dodává tělu energii bez toho, aby zatěžoval trávicí trakt, přispívá kobnovení biochemické a minerální rovnováhy v tkáních a buňkách a urychluje jejich regeneraci.

NEERA Detox je vyráběna ve Švýcarsku firmou Puris AG.

V prodeji u nás:


PROČ SE POTŘEBUJEME PROČISTIT?

Lidské tělo má zázračnou schopnost vyléčit a očistit samo sebe. Bohužel, v dnešním světě je většina toho, co konzumujeme, pro tělo zbytečné, ne-li přímo škodlivé – nasycené tuky, nadmíra bílkovin, různé konzervační látky a chemické přísady. Řada chemikálií a toxinů se také nachází přímo v našem přirozeném prostředí, odkud se do našeho těla dostávají dýcháním, pokožkou či zažívacím ústrojím.

Tento toxický náklad může ohrozit naše zdraví.

Ještě předtím, než zvýšená hladina toxinů v našem organismu vyvolá nějaké onemocnění, často se projeví ve formě prvotních příznaků: únava, pocity letargie, podrážděnost, nervozita, zažívací potíže, zácpa, bolesti hlavy, častá nachlazení, snížená imunita, nespavost, kožní vyrážky.

Přírodní kúra neera® účinně pomáhá tělu zbavit se toxických látek.

OTkyYzA2Mj