Platební podminky:


 

TOPlist


Hubnutí a detoxikace / Co je NEERA Detox kúra?

OHLASY

- "Absolvovala jsem 10denní Neera kúru, ukončila jsem ji 23.11. a od soboty 28.11. jsem se vrátila na běžnou stravu. Bohužel jazyk jsem stírala po celou dobu, takže, jak jsem se dočetla na Vašich stránkách, by bylo vhodné kúru zopakovat. Objednávám si proto další sirup... Po celou dobu jsem se cítila dobře a jak uvádějí Vaši zákazníci, některý den jsem se cítila více unavená, asi jeden den mě bolela hlava.
Podle oblečení jsem také ubrala na váze. Celkově se cítím mnohem lépe, jako už dlouho ne. Nejlepší je, jak je kúra jednoduchá, nemusí se přemýšlet nad složením stravy a nelze tedy udělat chybu. Hlad jsem vůbec neměla. Neuměla jsem si představit, že do sebe během jednoho dne dostanu takové množství tekutin, ale byla jsem překvapená, některé dny jsem ke 2 l nápoje vypila i další 4 l vody. Také jsem měla obavu z  účinků čaje z listů senny, ale neuvědomila jsem si, že jelikož byla střeva vpodstatě prázdná, tak se žádné bolestivé křeče nedostavily."

Andrea, Plzeň

- „Vždy jsem se obávala, že nevydržím nejíst, neboť vím, jak mi jídlo vždy zlepšuje náladu. Prostě jsem si nemyslela, že to bez jídla vydržím déle jak 24 hodin. Překvapivě však nebyly pocity hladu při Neera Detox kúře žádným problémem. Než jsem kúru začala, trápila mě nadváha, únava, cítila jsem se ochablá a rozbolavělá. A kupodivu čtvrtý den kúry jsem se cítila opravdu skvěle. Zhubla jsem asi 3 kila za 4 dny. Můj manžel poznamenal, že má pleť září, že vypadám projasněně. Rozhodně jsem se uvnitř cítila klidná a odpočinutá a bezesporu jsem měla dost energie na spalování... Každý den jsem pracovala na počítači a střídala jsem vždy sklenici nápoje Neera se sklenicí filtrované vody. Kolem poledne jsem si oblékla šortky a větrovku a šla jsem si zaběhnout 5 km se psem. Pak jsem si promasírovala celé tělo od hlavy až k patě lufou s následnou relaxační horkou koupelí. Pak jsem si pustila meditační hudbu, natáhla se na postel a na hodinku si zdřímla. Teď, když vím, že pro mě Neera Detox kúra funguje, že nápoj Neera je vcelku osvěžující a jednoduchý na každodenní přípravu, chystám se na 10-tidenní kúru, abych zjistila účinky delšího detoxikačního období. Největší přínosem této zkušenosti je, že to DOKÁŽU. Že Neera Detox kúra nemusí být skličujícím zážitkem.“

Catherine P. Rollins, Ředitelka, Natural-Progesteron-Advisory-Network.com

- „Trpím silným akné, a má pleť se hodně vylepšila! Po každé detoxikaci už se objeví méně a méně. Po první sedmidenní kúře se moje váha snížila na 85 kg. V minulosti jsem zkoušel mnoho různých diet i cvičení, abych zmenšil své velké břicho, ale nic nepomáhalo. Byl jsem tak šťastný, že jsem kúru po týdnu opakoval a pak ještě jednou po měsíci. Značně jsem zhubl a už dlouho jsem necítil tolik energie jako tehdy. Teď si dávám pozor, co jím, žádné mastnoty. Dalším pozitivním účinkem bylo, že mi přestaly vypadávat vlasy – po kúře už nebyla třeba žádná výživa pro vlasy! A ještě je skvělé, že znovu nepřibírám na váze!“

Údaje před Neera Detox kúrou: 18. srpna 2004

výška: 173 cm
váha: 90 kg
obvod pasu: 104 cm
BMI: 30,1%

Údaje po 8 měsících a po třech Neera Detox kúrách:

váha: 79 kg
obvod pasu: 97 cm
BMI: 26%

Rick Toh, Singapur

„Nejúžasnější postní kúra, kterou jsem kdy vyzkoušela. Sedmidenní kúru jsem dělala s obrovskou lehkostí. Dopřát svému tělu očistu a dovolenou vnitřním orgánům doporučuji všem, kdo fandí zdravému životnímu stylu.“

Marie Albrechtová, masérka

- „Poprvé jsem držel Neera Detox kúru ze zvědavosti, abych ji vyzkoušel, protože mi to doporučili kamarádi. Držel jsem ji 7 dní. Po prvních třech dnech byl zvlášť příjemný pocit úplného pročištění trávicího traktu díky projímavému čaji a slané vodě. První tři dny jsem pociťoval chvílemi hlad, ale další dny zmizel. Ke konci – 6-7 den – jsem na jazyku cítil nepříjemnou pachuť, která ovšem byla známkou toho, že se toxiny vylučují z těla ven i touto cestou. Smysly se zostřily i vnímání jemnými energetickými nervy bylo mnohem zřetelnější. Tímto způsobem jsem měl více vnitřní energie, i když navenek jsem nemohl tolik sportovat jako vždy, výkonnost se mi během kúry snížila. Uvnitř sebe jsem cítil mnohem větší klid, mysl se nezabývala vařením a trávením. Také jsem měl spoustu času navíc, který jinak strávím zajišťováním a jedením jídla. Po nějaké době jsem držel jednu kratší, asi pětidenní kúru. Pak jsem musel podstoupit několik operací v krátkém časovém intervalu, kde jsem samozřejmě dostal vysokou dávku chemických léčiv (léky proti bolesti, anestetika atd.). Chtěl jsem se pak řádně vyčistit, takže jsem držel další sedmidenní kúru s tím, že jsem navíc den předtím pil jenom ovocné šťávy. Pocit pročištění byl pak opravdu příjemný, i když následky takové chemické zátěže by se asi projevily až za mnoho let. Po skončení kúry se mi ani nechce začínat znovu jíst. Po kúře je člověk velmi vnímavý k tomu, co jí, takže je schopný přesně poznat, co mu dělá dobře a co ne, a u každého je to jiné. Díky tomu jsem si pro sebe vytvořil zdravý, vyvážený jidelníček. Jím hodně ovoce a zeleniny a vybírám si jen kvalitní potraviny.

P. Strmiska

DOTAZY


Co je detoxikace?

Detoxikace je proces, který tělo denně vykonává, kdy jsou toxiny uvolňovány a odstraňovány pomocí jater, plic, ledvin, lymfatického systému a kůže. Dnešní strava – s vysokým obsahem zpracovaných a rafinovaných potravin spolu se znečištěním, chemickými přídavky a léky je pro tělo těžké zpracovat a zbavit se všech toxinů. Navíc naše tělo produkuje při zpracování těchto toxinů v potravě velké množství metabolického odpadu (volné radikály), který zvyšuje hladinu toxinů v buňkách. Když se detoxikujeme (nejíme), stimuluje to naše tělo k odstartování procesu přirozeného pročišťování, kdy jsou toxiny uvolňovány a odstraňovány z našeho organismu.

Proč musím přestat jíst (pevnou stravu) během Neera Detox?

Půst je pro detoxikaci zásadního charakteru. Trávení, vstřebávání a vylučování potravy vyžaduje spoustu energie. Čím více energie je potřeba, tím víc metabolického odpadu (volných radikálů) se vytváří. Navíc vytváří každé sousto odpad a toxický náklad, pokud není řádně odstraněn. Půst uvádí naše tělo do stavu odpočinku (homeostáze) a umožňuje tělu se očištit od nahromaděných toxinů, vyléčit se, zotavit se a obnovit chemickou rovnováhu.

Je Neera Detox bezpečná?

Ano, Neera Detox je úplně bezpečná pro každého člověka průměrného zdraví od šesti let věku. Ovšem při určitých zdravotních potížích může být kúra nevhodná, případně pokud podstupujete léčení nebo berete určité léky, proto je v takových případech lepší poradit se s lékařem.

Je Neera Detox hubnoucí kúra?

Neera Detox je přirozený a bezpečný způsob, jak zhubnout. Efektivně pomáhá tělu spalovat tuky, odstraňovat nahromaděné toxiny a obnovuje chemickou rovnováhu těla. Navíc omezuje přílišnou touhu po jídle a závislost na pochutinách, což činí z hubnutí přirozený proces. Pro většinu lidí je běžné zhubnout o 1 kg váhy denně.

Mohu konzumovat jiné nápoje a jídlo?

Vyhněte se všem typům nápojů jako jsou káva a čaj. Můžete pít heřmánkový nebo mátový čaj. Nebo si můžete osladit tyto bylinkové čaje Madal Bal sirupem. 6-12 sklenic Neera nápoje za den by vám mělo nahradit veškeré cukry, které potřebujete.

VHODNOST

Mohu držet Neera Detox kúru, i když mám cukrovku?

Lidé s cukrovkou typu I úspěšně a bezpečně podstoupili Neera kúru. Nápoj Neera obsahuje cukr z organických přírodních stromových sirupů. Každá sklenice jej obsahuje skutečně malé množství (asi 50 kal). Důležité je rozložit pití nápoje do celého dne, aby tělo mělo neustálý, ale nízký příjem karbohydrátů. V podstatě funguje Neera Detox jako ideální hubnoucí kúra pro lidi trpící cukrovkou typu II. Výzkumy ukázaly, že pravidelný půst pozitivně působí na snížení hladiny inzulínu. Vždy se poraďte se svým lékařem, pokud máte jakékoli již stávající zdravotní potíže, než začnete Neera Detox kúru.

Mám nízký krevní tlak. Je pro mě kúra bezpečná?

Během kúry krevní tlak klesá, protože člověk nejí. Pokud jste lékařsky ošetřováni kvůli nízkému tlaku, není vhodné držet Neera Detox kúru. Máte-li jen mírně nízký tlak, pak můžete během kúry ráno začít šálkem neslazené černé kávy. Bude fungovat jako přirozené povzbuzení. Také pijte dostatek Neera nápoje.

Mohu kúru držet, mám-li podváhu?

Ano. Jedním z možných důvodů podváhy může být neschopnost těla vstřebávat dostatečně živiny z jídla, které jíte. Neera Detox vám může pomoci vyčistit vylučovací systém, aby živiny mohly být lépe vstřebávány. Během kúry ztratíte trochu na váze, ale po skončení zase přiberete. Máte-li obavu, že zhubnete příliš, zvyšte dávku Madal Bal přírodního sirupu o 3 – 4 čajové lžičky do každé sklenice nápoje Neera.

Nebude citrónová šťáva moc kyselá na prázdný žaludek?

Je citrón zásaditý nebo kyselý? Citrusové plody se považují za kyselé pro tělo. Ale při metabolickém zpracování mají na organizmus alkalizující efekt. Proto naprostá většina lidí při Neera Detox nepociťuje překyselení žaludku.

Co když mám žaludeční vředy?

Kúra byla vyvinuta ve 40. létech minulého století naturopatem Stanley Burroughsem právě k vyléčení jeho pacienta trpícího chronickými žaludečními vředy, který byl touto kúrou vyléčen. Jelikož mají žaludeční vředy různé příčiny, je vhodné držet kúru pod dohledem lékaře.

Kdo by měl kúru držet?

Kdokoli s průměrným zdravím, kdo si přeje dosáhnout celkové duševní i fyzické pohody, lepšího zdraví a zhubnout. Neera Detox vám pomůže odstartovat ozdravný proces omlazením a oživením vašeho těla.

Kdo by kúru držet neměl?

Kúra není určena pro ty, kteří trpí chronickými degenerativními chorobami jako např. kardiovaskulární nemoci, nemoci ledvin, rakovina, tuberkulóza, těžká cukrovka a nemoci endokrinních žláz. Také je nevhodná pro nemocné bulimií, anorexií nebo s nízkým tlakem. Máte-li jakékoli pochybnosti, konzultujte vhodnost Neera Detox s lékařem.

Mohu dál brát vitamíny a doplňky i během kúry?

Pokud je berete na předpis od lékaře, určitě pokračujte. Berete-li je však jen jako doplněk pro všeobecné zdraví, doporučujeme přestat po dobu kúry. Vaše tělo bude muset pracovat dvakrát tolik, aby eliminovalo cokoli, co zkonzumujete.

Co když beru léky?

Nikdy nepřestávejte brát žádné předepsané léky bez svolení lékaře. I přesto, že budete brát léky, bude kúra účinná, i když o něco méně.

Mohu dál cvičit a trénovat?

Yoga nebo podobné cvičení a lehký cvičební režim jsou v pořádku, ale nepřepínejte se. Pokud děláte atletiku, můžete pokračovat s tréninkem, ale jen lehce. Atleti mohou při tréninku zaznamenat pokles vytrvalosti a měli by během kúry snížit svůj tréninkový režim o 60-70%.

PRŮBĚH KÚRY

Jak dlouho bych měla kúru držet?

Delší půsty mají rostoucí účinek v porovnání s kratšími. Přesto nemusí být vhodné pro každého. Takže pokud je pro vás představa 7-10 denní kúry příliš náročná, začněte s 1-3 denní kúrou a opakujte ji po 2-3 měsících.

Jak poznám, že se detoxikuji?

Dobrý způsob, jak sledovat proces detoxikace je pozorovat barvu jazyka. Na začátku bude růžový. Během kúry se objeví bělavý povlak, který se později změní na žlutavý až hnědavý. Tento toxický povlak může být snadno odstraněn lžičkou, čistítkem na jazyk nebo kartáčkem. Jazyk nabyde opět své normální barvy, když začnete znovu jíst. Pokud zůstane povlak i poté, znamená to, že ve vašem těle ještě nějaké toxiny zůstaly. V tom případě doporučujeme opakovat kúru do měsíce. Dalším měřítkem jsou symptomy provázející detoxikaci jako bolení hlavy, bolest svalů, kožní reakce a někdy horečka. To jsou vlastně pozitivní příznaky toho, že se tělo skutečně čistí, toxiny jsou uvolňovány a cirkulují v oběhové soustavě, než jsou vyloučeny. Trvají většinou 1-3 dny.

Je nutné během kúry pít projímavý čaj?

Ano, je to součást kúry. Pití projímavého čaje napomáhá hlubšímu čištění. Křeče způsobené projímavým čajem pomáhájí odstraněnit nahromaděný odpad na vnitřních výstelkách žaludku a střev. Pokud se čistíte poprvé, můžete mít průjem nebo silné křeče způsobené peristaltikou vyvolanou projímavým čajem. Začněte proto slabým nálevem, louhujte 1-2 min, jednou denně. Po dvou až třech Neera Detox kúrách budou křeče slabší a kúra příjemnější.
Standardní postup pro používání projímavého čaje: nejvhodnější je čistý list Senny, který zakoupíte v každé lékárně. Pohyb střev vyvolaný čajem rozbije nánosy usazenin na stěnách střev a žaludku, aby mohly být následně vyloučeny. Začněte slabým nálevem louhovaným 2-3 minuty první den a každý další den louhujte o 1-2 minuty déle.

Jak kúru zakončím?

Jelikož měl váš zažívací systém několikadenní odpočinek, dobře si naplánujte pozvolný přechod na běžnou stravu. První den pijte jen ovocné šťávy a ovoce, další den pokračujte zeleninovými šťávami a dušenou zeleninou nebo zeleninovou rozmixovanou polévkou, další den přidejte karbohydráty, pak tuky a nakonec bílkoviny. Běžnou chybou je začít jíst příliš brzy, příliš hodně.

Jak často bych měl kúru držet?

Obecně prospívá 7-10 denní kúra 3-6krát za rok, nebo 3-5 denní kúra jednou za dva měsíce. Kúra jeden den v týdnu nebo jeden víkend v měsíci velice přispívá k udržení malého nahromadění toxinů. Po čase si najděte režim, který bude vyhovovat vašemu životnímu stylu a disciplíně.

REAKCE NA PROČIŠTĚNÍ

Mohu změnit směs nápoje Neera?

Pokud se cítíte extrémně hladoví, jste velmi fyzicky aktivní nebo máte rychlý metabolismus, přidejte více Madal Bal sirupu do nápoje. Přidejte jej např. v poměru 3:2 nebo 4:2 k citrónové šťávě. Nebo můžete pít o 2-3 sklenice nápoje víc. Zjistěte, jaký poměr vám vyhovuje. Někteří mají rádi více, někteří méně sirupu v nápoji. Pokud je vaším cílem zhubnout, pijte 6-10 sklenic nápoje denně namíchaného podle návodu.

Kolik nápoje mám za den vypít?

Minimálně byste měli vypít 6-12 sklenic nápoje Neera. Napijte se vždy, když pocítíte hlad. Každý den vypijte minimálně 3-5 litrů tekutin (nápoj Neera + čistá voda).

Co je léčebná krize?

Většina z nás často zapomene na nemoci nebo zranění, která jsme utrpěli v minulosti. Během detoxikace se může objevit takzvaná léčebná krize. Projevuje se symptomy minulých onemocnění: horečkou, bolestí hlavy, extrémní únavou, bolestmi, nespavostí, ucpáním dutin, kašlem a vyrážkou. Toto všechno jsou příznaky ukazující, že detoxikace funguje a že vaše tělo prochází procesem zbavování se nečistot, toxinů a nerovnováhy. Pijte hodně vody a nápoje Neera, abyste odplavili toxiny pryč z těla a dostatečně odpočívejte. Nevzdávejte se, když se objeví nepříjemné příznaky, jelikož vaše tělo pracuje na uzdravení se zevnitř.

Účinky NEERA Detox:

- Obnovení rovnováhy v organizmu

- Odplavení nahromaděných toxinů

- Pročištění těla i mysli

- Příliv čerstvé energie

- Zlepšení trávení, funkce čistících orgánů

- Vyčištění pleti, zpevnění vlasů a nehtů

- Úbytek nadváhy.

Odpočinek, který dopřejeme zažívacím a vstřebávacím mechanismům, stimuluje v těle naopak procesy odbourávání starších struktur. Náš organismus se tak účinně zbaví starých buněk a urychlí tvorbu nových. Mezitím dojde k pročištění vylučovacích orgánů (plic, jater, lymfatického systému a kůže) a umožní se tak rychlé vyplavení nahromaděných odpadů metabolismu. Trávicí a obranný systém zatím zaměří své síly na očistu těla. To má pozitivní účinky na veškeré důležité fyziologické, nervové a mentální funkce. Obnovuje se biochemická a minerální rovnováha tkání a dochází ke stimulaci mízní a hormonální sekrece.

OGZmMWFm